Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Arjen tekijä | Imatralainen kampaaja-stylisti Essi Jääskeläinen, 28, tietää, miten itsetuntoa voi nostaa: "Kauneus syntyy omasta itsevarmuudesta" – Tinderistä löytämäänsä miesystävää hän stailasi alussa vahingossa

Essi Jääskeläinen haluaa jatkuvasti oppia uutta ja noudattaa elämässään etenkin yhtä neuvoa: tee juuri niin ihana elämä itsellesi kuin haluat.

Kauneusalan yrittäjä Essi Jääskeläinen, 28, on klassisen kauneusihanteen vaalija. Hän ihailee äitinsä keski-ikäistä ystävää, joka osaa luoda pienillä arkisilla tehokeinoilla huolitellun vaikutelman. Jääskeläisen mukaan pienet jutut ratkaisevat, kuten toisiinsa sopivat värisävyt, asusteet ja kevyt meikki.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Uutisvuoksen sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Digitilauksen sisältö

  • Uutisvuoksi.fi-verkkopalvelun rajaton käyttöoikeus vuoden jokaisena päivänä
  • Näköislehti
  • Uutissovelluksen ja päivän lehti -sovelluksen käyttöoikeus (iOS ja Android)
  • Lukuoikeus sinulle ja kolmelle perheenjäsenellesi